loader image

Aktualności

Raport podsumowujący realizację projektu „Wiem gdzie mieszkam, wiem gdzie działam”

Wszystko ma swój początek i swój koniec.

Z końcem września zakończyliśmy nasz projekt „Wiem gdzie mieszkam, wem gdzie działam” finansowany przez  Islandię, Lichtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny, a realizowany wspólnie z Radą Okręgu „Chełmińskie” oraz Pracownią Zrównoważonego Rozwoju,

Udało nam się zrealizować wszystkie założenia, wskaźniki. Nawet więcej:-) Dodatkowo był konkurs dla szkół na na Chełmionkowe fotostory, spacer historyczny po okręgu, nadprogramowe spotkanie w ramach działania „rada na radę”, stoisko i promowanie projektu, jego produktów, świadomości na temat granic okręgu, jego historii podczas VI Święta Chełmińskiego Przedmieścia.

W tym miejscu chcieliśmy podziękować  naszym Partnerom. Współpraca z  Pracownią Zrównoważonego Rozwoju nie tylko umożliwiła nam zrealizowanie zaplanowanych działań, ale również dała nam możliwość obserwowania jak pracuje się w doświadczonym, sprofesjonalizowanym NGOsie. Natomiast bez rady okręgu „Chełmińskie” nie mielibyśmy cennego wkładu, materiału, który posłużył nam do przygotowania i zrealizowania działań.

Dziękujemy również wszystkim, którzy towarzyszyli naszym działaniom i brali w nich udział, na jakimkolwiek etapie realizacji projektu.

Koniec projektu to absolutnie nie koniec naszych działań zarówno na rzecz (od)budowy tożsamości mieszkańców Chełmionki oraz większej aktywności obywatelskiej w okręgu. Będziemy starali się zdobyć dofinansowania na kolejne działania i inicjatywy, więc zachęcamy do śledzenia zarówno naszej strony internetowej (www.chelmionka.pl) jak i naszego profilu na facebooku (  Facebook ). 

Więcej informacji można znaleźć w raporcie podsumowującym:

Podsumowanie realizacji projektu

 

Zobacz Także