loader image

Aktualności

Zapraszamy na VI Święto Chełmińskiego Przedmieścia

W niedzielę 17 września w godzinach 12:00-15:00 zapraszamy na szóstą edycję święta Chełmińskiego Przedmieścia. Jest to święto społeczności lokalnej, święto pokazujące siłę współpracy między organizacjami pozarządowymi działającymi w okręgu, lokalnymi przedsiębiorcami, instytucjami publicznymi oraz jednostkami i spółkami miejskimi.

W tym roku głównym organizatorem jest Lokalna Grupa Działania dla Miasta Torunia. Oczywiście we współpracy z radą okręgu „Chełmińskie” oraz naszym stowarzyszeniem.

My w tym roku zajmiemy się głównie promocją projektu „Wiem gdzie mieszkam, wiem gdzie działam” oraz historii  Chełmionki. Z tego względu znajdziecie nas Państwo nie na lewo, a na prawo od wejścia do parku – gdzie wystawimy się obok odrestaurowanego obiektu, który dzięki uprzejmości Toruńskich Wodociągów możemy użytkować jako naszą siedzibę.

Oprócz zapoznania się z produktami naszego projektu, okazji do kolejnych rozmów o inicjatywach w jakie chcielibyście się zaangażować, w których być może damy radę Was wesprzeć logistycznie czy koncepcyjnie, będą czekały na odwiedzających pamiątkowe przypinki oraz krówki:-)

Załączamy plan wydarzenia i do zobaczenia 17/09/2023 w parku przy toruńskich Wodociągach.Stowarzyszenie „Chełmińskie Przedmieście Tu Mieszkam”

 

Zobacz Także